Ana sayfa » Polikarbon Kapatma Sistemleri

Polikarbon Kapatma Sistemleri

Polikarbon Kapatma Sistemleri

 

SAMSUNG

Levha yapımı, açık alanların kapatılması ve otopark çatısı uygulamalarında, polikarbon kapatma sistemleri ile güvenli ortamlar yaratıyoruz. Dayanıklı malzeme sınıfında olan polikarbon malzemeler, otopark çatısı olarak en çok tercih edilir ürünlerdendir. Her alana ve her büyüklükteki mekanlara farklı tasarımlarımızla projeler gerçekleştiriyoruz. Sadece levha ya da otopark çatısı olarak değil, binaların karşılama alanları, şirket binalarının kapı ön kısımları, bahçe ve açık alanlar, kubbe üstü kapatma gibi alanların tamamında hafif polikarbon malzeme ile tasarım, imalat ve montaj gerçekleştiriyoruz.

 

 Polikarbon Otopark Çatıları

Alan büyüklüğü, metrekare özelliği, yükseklik veya araç sayısı gibi seçenekler fark etmeksizin, istenilen her açık alana garaj kapatma uygulamaları ile proje gerçekleştiriyoruz. Polikarbon malzemeler özellikleri itibariyle; hafif, yalıtım sağlayan, dayanıklı ve görsel şıklık katan ürünlerdir. Malzemenin uzun ömürlü kullanım avantajı sağlaması, en çok tercih edilir ürün olmasını sağlıyor. Garaj projelerinde; tek araç için veya tüm otopark için, sıralı veya geniş alan kapatma gibi fonksiyonlarla, tercih edilen kalınlıklara göre uygulama gerçekleştiriyoruz.

İmalatını ve tasarımları gerçekleştirirken, her bir alana ve kendi özelliklerine göre üretim gerçekleştiriyor, kaliteyi esas tutuyoruz.

 Polikarbon Kapatma Özellikleri

Hafif malzeme oluşu, her yapı için öncelikli tercihtir. Güneş ışığı ve yapay ışıklarının dağılımını en nitelikli şekilde gerçekleştiren polikarbon sistemleri, hava ve iklim seçeneklerine dayanıklıdır. Kırılmaz, zedelenmez, bükülme veya ışıktan form kaybetme gibi etkiler göstermez. Kalınlıkları istenilen oranda ayarlanabilir. Isı yalıtımı sağlar. Kolay uygulama, kolay montaj sağlar. Ek yerleri ve birleştirildiği metal malzemeler ile uyumlu ve kolay eklenebilir özellikleri nedeniyle, yaygın olarak kullanılan sistemlerdir.

           Fabrika çatı aydınlatması, akaryakıt istasyonları, otel veya büyük şirket binaları gibi alanlarda; teras- çatı kapatma, kapı giriş alanı, kubbe, beşik alanları gibi uygulamalarda tercih edilir. Işık etkilerine karşı dayanıklı ve dağılımı başarılı şekilde gerçekleştirdiği için hem çatı kapatma hem levha projelerinde kullanılır.

Benzinlik ve fabrikaların büyük levha ihtiyaçlarında hem uygun maliyetleri hem de dayanıklılık ve ışık- ısı fonksiyonları nedeniyle en çok kullanılan ürünlerdir. Her alana özel tasarımlar ve alanların özelliklerine göre projelendirme çalışmalarımızla şık ve uzun ömürlü dizaynlar gerçekleştiriyoruz.