Ana sayfa » Garaj Kapatma

Garaj Kapatma

Garaj Kapatma

Otopark üstü kapatma hizmetleriyle tüm açık alanlarınızı, dilediğiniz esaslara uygun tasarlıyor, imal ediyor ve kullanımınıza hazır hale getiriyoruz. Park, bahçe, otopark, kamelyalar, işletme levhaları, kubbe- beşik alanları, tonoz, benzinlik çatıları, pompa ve küçük alan üstü kapatma, teras ve balkon, kapı giriş ve hol alanları, karşılama alanları gibi tüm alanlarda, her büyüklükteki mekanlara göre polikarbon kapatma projeleri uyguluyoruz. Alanların özelliklerine göre farklı yükseklik ve farklı kalınlıklardaki malzeme üretimleri ile uzun ömürlü kullanım sağlayan, çatı oluşturma faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.

 

 Polikarbon Kapatma Projeleri

 

Tüm açık otopark alanlarında uygulanabilen, alüminyum, çelik ve diğer materyaller ile kolay birleşebilen polikarbon çatı sistemleri ile istediğiniz araç sayısına göre tasarım gerçekleştiriyoruz. Hafif oluşu, dayanıklı oluşu, dış etkenlere karşı sağlam oluşu nedeniyle polikarbon sistemler, otopark kapatma için en çok tercih edilen ürünlerdendir. Teras ve otopark üstü kapatma, bombeli, kubbe, düz, eğimli gibi seçeneklerle dizayn edilir. Işık dağılımını en nitelikli şekilde gerçekleştiren polikarbon ürünler, ısı yalıtımı sağlayan, hava ve iklim değişikliklerinde dayanıklılık sağlayan malzemelerdir. Levha ve fabrika çatı kapatmalarında en ideal sistemlerdendir.

 

   

 

Tüm otopark ve açık alanlara uygulanabilen carport kapama sistemleri, polikarbon malzemeden, istenilen yükseklik ölçülerinde ve malzeme kalınlıklarına göre dizayn edilir. Yalıtımda ve yapay ışık dağılımında nitelikli kullanım sağlayan polikarbon sistemleri, alüminyum ve çelik ek yerleri ile kolay uygulama, kolaj montajlama sağlar. Sıralı araç otoparkları, geniş alan ve tüm alan üstü kapatma, tek araç otopark çatısı gibi tüm projelerde polikarbon garaj kapatma tasarımları, alanın özelliklerine göre üretilir. Görsel şıklık katan ve hava şartlarına dayanıklılık sağlayan malzemeler, kırılmaz, bükülme, erime- eğrilme gibi etkiler göstermez. Hem sıcak hem soğuğa karşı dayanıklıdır.

Akaryakıt istasyonlarında çatı kapatma ve levha olarak kullanılan polikarbon sistemler, şirket binaları ve büyük kurumlarında kapı karşılama alanları, giriş, bahçe, kubbe, beşik gibi alanlarında tercih ettikleri sistemler arasındadır. Farklı boyutlarda, kalınlıklar ve tasarım özellikleri ile donatı ve şekil kazandırılır. Güneş ışığı ve yapay ışıklandırma sistemlerinde hem dayanım hem eşit ışık dağılımı sağlar. Her alana özel tasarımlarımızı web sayfamızdan inceleyebilirsiniz.