Ana sayfa » Fabrika Çatı Feneri

Fabrika Çatı Feneri

Fabrika Çatı Feneri

Çatı feneri, fabrika ve imalathanelerde, çatıya kurulan ve imalathanedeki kötü kokuyu ve tozu tamamen dışarı atan bir sistemdir. Çatı havalandırma sistemi olarak isimlendirilmektedir. Galvanizli veya DBK saçtan üretilen fabrika çatı feneri sistemi, sağlıklı çalışma ortamları için özel üretilmiştir. Kanatlı manuel ve hidrolikli çalışan modelleri mevcuttur. Mükemmel havalandırma özelliklerine sahiptir. Bu ürünleri sizler için özel olarak tasarlayan firmamız, pratik montaj seçenekleriyle istediğiniz özelliklerle üretebilmektedir.

 Dayanıklı ve Kullanışlı

Çatı tasarımlarıyla uyumlu olan bu ürünlerimizin çatısı, yağmur ve kar gibi etkenlerin zararlarından korumaktadır. Fabrikada meydana gelen asit, zararlı tozlar ve benzeri birçok maddenin zararlarına karşı dayanıklıdır. Bir çok mekan için havalandırma ve ışıklandırma kategorisi mevcuttur. Fabrika kategorisindeki ürünler, saçtan yapılmaktadır. Kimyasal etkilere karşı oldukça dayanıklıdır. Fabrikalarda havalandırma, hayati önem taşır. Sağlıklı bir çalışma ortamı için, fabrika çatı feneri ürünlerimiz vazgeçilmez özelliklere sahiptir. Manuel seçeneklerin yanı sıra, özel bir sistemle havayı dışarı çıkaran sistemler de bulunmaktadır.

 Profesyonel İşçilik

Bu kategoride hizmet veren firmamız, fabrikanın yapılışı esnasında bu fenerleri ekleyebilir. Feneri olmayan fabrika binaları için de fabrika çatı feneri seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu kullanışlı fenerleri monte etmeden önce, en doğru nokta tercihi yapıyoruz. Yükselen zararlı havanın sürkilasyon şekli, fenerin montaj noktasını belirlemektedir. En iyi şekilde kirli havayı dışarı atacak noktaya montajlanmaktadır. En iyi şekilde fabrikanın havasını temizleyen bu çalışmalar, aynı zamanda içeriye yağmur suyunun girmesini de engellemektedir.

Birçok fabrikada bu havalandırma seçenekleri zorunludur. Özellikle zehirli kimyasal kategorisinde üretim yapan fabrikalarda havalandırma zorunludur. Özel fan seçenekleriyle oluşturulan ve yüzde yüz havalandırma seçeneklerine sahip olan ürünlerimiz, kısa zamanda montajlanmaktadır. Paslanmaz özellikleriyle dört mevsim havalandırma seçenekleriyle hazırlanan fenerler, garantili özelliklere sahiptir.

Şiddetli rüzgar, dolu ve benzeri afetlere karşı sağlam özelliklere sahiptir. Özel fan sistemi, içerideki pis havayı alıp, dışarı göndermektedir. Diğer seçeneklerde ise, havanın sirkülasyonuma göre imal edilmektedir. İş güvenliği ve iş sağlığı kategorisindeki yönetmeliklere göre imal edilen fener çalışmalarımız, resmi prosedüre göre şekillenmektedir. Bu konuda kaliteli bir çalışma istiyorsanız, bizi arayın. Sizin için en çalışmalarımız sunalım.