Ana sayfa » Çatı Feneri

Çatı Feneri

Çatı Feneri

Çatı feneri gelişen teknoloji sayesinde çatı sistemlerinde yeni yöntemler ortaya çıkmaktadır. Daha kaliteli ve kullanışlı modeller ile daha fazla verim almanız için çatı feneri sistemini geliştirdik. Havalandırma sistemi anlamına da gelen bu fener sayesinde en ufak atölyelerden büyük fabrikalara kadar her alanda üretimde kullanılmakta olan hammaddeler ile çalışanların sağlığının korunması amaçlanmaktadır. Bu amaç kapsamında da çatılar için fener sistemini sunmaya başladık.

Güvenilir Çalışma Ortamları Çatı Fenerleri İle Mümkün

Fabrika ve atölyelerde kullanılan kimyasallar, çalışılan ortama zararlı partiküllerini yaymaktadır.Bu nedenle ortamda çalışan kişiler bu durumdan olumsuz etkilenir ve sağlıkları tehlikeye girer. Bunun önüne geçmek için ortamın havalandırılması gerekir.Çalışılan alanlarda genelde pencere sistemleri olmaz. Bu nedenle çatı feneri sistemi ile çalışılan ortam havalandırılarak zararlı partiküllerin etkisi azaltılır. Fabrikalarınıza en uygun sistemler projelendirilerek ihtiyaçlarınıza uygun üretim yapılır.

İşyerlerindeki yüksek basınç kayıpları da üretim esnasında göz önüne alınır ve en uygun yerlere çatı feneri sistemi uygulanır. Deneyimli ve uzman mühendisler tarafından yapılan projeler ile yerinde tespitler yapılarak sorunlar belirlenir. Sizlere en kalıcı çözümleri bulmak için gece-gündüz çalışan ekibimiz çevreye zarar vermeyen havalandırma sistemini üretmektedir.

 Ekonomik Hizmetler İle Sağlıklı Çalışma Alanlarına Kavuşun

Kalite standardı yüksek olan çalışmalara imza atan ekibimiz sizlere en uygun çatı fenerini sunmaktadır. Öncelikle yerinde analiz yapılarak havalandırma sisteminin hangi alanlara uygulanacağı belirlenir. Çalışma ortamı ve yapılan iş de bu aşamada sonuca etki eder.İş ortamlarınızı daha kusursuz bir çalışma alanına çevirmek istiyorsanız çatı fenerini gözden geçirmelisiniz. Çalışanlarınızın iş güvenliğini sağlayan sistemimizi ile nefes alınabilen ferah bir ortam yaratabilirsiniz.

Her sektörde kullanılabilen bu sistem özellikle kimya sanayi, mobilya sanayi ve tekstil sektöründe tercih edilmektedir. Yeteri kadar havalandırılmayan çalışma ortamları iş gücü kaydına da neden olmaktadır. Bu durum ekonomik olarak zarar vereceği gibi sağlık sorunlarının da görülmeye başlaması ile zarar hem maddi hem de manevi boyuta ulaşır.Profesyonel bir şekilde yapılan çatı fener sistemi ile kaliteli bir çalışma ortamı oluşturarak çalışanlarınızın sağlığını koruyabilirsiniz. Ayrıca bu durum performansı da artıracağından iş gücü verimi de artar.